Компанія «Центр Розвитку Європи»  працює за комунікативною методикою з використанням лише аутентичних підручників, розробленими методистами  носіями мови.  Матеріали підібрані відповідно до віку дітей та їх інтересів. Компанія співпрацює з видавництвами Oxford Publishing та Pearson, які є найкращим постачальниками навчальної літератури для вивчення англійської мови. 
Ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб діти ефективно та цікаво засвоювали новий матеріал, саме тому на наших заняттях ми використовуємо лексичні та граматичні ігри, настільні ігри, пісні та відеоматеріали, заняття на свіжому повітрі. Це  дає змогу в цікавій формі відпрацьовувати граматичні структури, та запам’ятовувати лексику. Багаторазове повторення та ігри дають змогу запам’ятати лексику на занятті і звільняють дітей від необхідності заучування слів вдома.  Заняття на свіжому повітрі сприяють кращому засвоєнню матеріалу та дають більше можливостей для проведення квестів, та рухливих ігор.

Використовуємо комплексний підхід до навчання, саме тому невід’ємною частиною є розмовні клуби, смарт клуб та заняття з носіями мови. Під час занять розмовного клубу наші студенти мають змогу використати набуті знання, поспілкуватися з однолітками, вчаться висловлювати власну точку зору, наводити аргументи дебатувати з однолітками та вчителем.   Розмовні клуби проводяться за окремо розробленим планом, з використанням діалогів, лексичних ігор, дебатів.