«Центр Розвитку Європи» заснований у 2004 році. На сьогоднішній день ми маємо 16 років досвіду, 17 філій у Києві, бездоганну репутацію й понад 2000 тис. задоволених студентів!

Курси з вивчення іноземної мови проходять після уроків у вашій школі, два рази на тиждень по 1 години для молодших учнів, та по 1,5 години для старших учнів, у зручний для ваших дітей час та дні тижня. Групи формуються невеликі до 10 дітей, з урахуванням рівня підготовки та їх віку.

Ви можете не турбуватися за безпеку вашої дитини. Ми виконуємо усі рекомендації МОЗ щодо запобігання поширення вірусних інфекцій. Ми маємо всі необхідні засоби для дезінфекції та температурного скринінгу. Регулярно проводимо провітрювання приміщень та проводимо заняття на свіжому повітрі.

За умов карантину ми продовжуємо навчання дистанційно використовуючи найкращі платформи для проведення он-лайн занять. Тим самим забезпечуємо безперервність навчання.

Переваги курсів значні: По-перше групи невеликі до 10 ти дітей і вчитель встигає по декілька разів опитати всіх, тому жоден не залишиться без уваги, як у перевірці домашнього завдання, так і в засвоюванні нового матеріалу. Вчитель працює як індивідуально так і колективно. Заняття проходять виключно англійською мовою. Викладачі використовують  комунікативні та граматичні ігри, парні та групові види діяльності.

По-друге курси проходять в вашій школі, вчитель особисто забирає учнів з групи продовженого дня, та після занять відводить їх назад, тому потреби водити їх кудись немає.

По-третє кожна дитина індивідуальна і по-різному сприймає інформацію, хтось швидше, хтось повільніше. Вчитель враховує ці якості і допомагає всім учням. Так як вік вашої дитини дозволяє швидко сприймати нову інформацію, саме англійська, німецька, польська та інші мови будуть даватися їм легко.

Будемо раді бачити вас серед нашіх студентів!

До зучтрічі на заняттях!


Наші вакансії на сайті Work.ua
Наші вакансії на сайті rabota.ua